Aktualności
#
wróć do listy
30 cze
Karolina Wieczorek odchodzi z Czarnych Sosnowiec

KAROLINA WIECZOREK ODCHODZI Z CZARNYCH SOSNOWIEC

Pięć sezonów reprezentowała barwy naszego klubu Karolina Wieczorek. Wszechstronna zawodniczka z końcem obecnego sezonu żegna się z naszym klubem. Karolina zadebiutowała w w Czarnych 30 sierpnia 2015 roku w przegranym 0-1 wyjazdowym spotkaniu z AZS PSW Biała Podlaska. Od tamtej pory zanotowała 108 występów spędzając na boisku 5051 minut i strzelając 4 bramki. Z naszych ustaleń wynika, że jej następnym klubem będzie prawdopodobnie beniaminek Ekstraligi TS ROW Rybnik.
Dziękujemy za te wspaniałe pięć lat i życzymy samych sukcesów w dalszej karierze!


Fot. Maciej Kozina/nowiny.pl
Autor: Janusz Dyszkowski
Wróć do listy
04 lip
Lilyana Kostova zawodniczką Czarnych Sosnowiec!
EKSTRALIGA "Lili w Czarnych!"
zobacz więcej
03 lip
Alicja Materek zawodniczką Czarnych Sosnowiec!
EKSTRALIGA "Materek w Czarnych!"
zobacz więcej
02 lip
Klaudia Olejniczak zawodniczką Czarnych Sosnowiec!
EKSTRALIGA "Olejniczak w Czarnych"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć