Aktualności
#
wróć do listy
29 paź
Kadetki. Czarni II Sosnowiec - KKP Mikołów 1-0

9 kolejka, III Liga śląska kobiet
27.10.2019 godz. 14:00, Sosnowiec, Al. Mireckiego
CZARNI II SOSNOWIEC - KKP MIKOŁÓW 1:0 (0:0)
Bramka: Dominika Misztal (65')


CZARNI II: Izabela Sas, Klaudia Sasińska (46' Dominika Misztal), Zuzanna Zalewska, Emilia Sułkowska, Daria Lisowska, Marta Sroczyńska, Weronika Kamala, Daria Woszkowska, Paulina Sobota, Paulina Czechowska, Kinga Bieszczad
REZERWA: brak
TRENERZY: Wojciech Pniak, Paulina Zawiślak

KKP: Joanna Postek, Alicja Postek, Karolina Prasoł, Tatiana Liszewska, Klaudia Heblik, Karolina Kołdon, Magdalena Piekorz, Wiktoria Postek, Paulina Zarzycka, Oliwia Wojtaś, Wiktoria Konieczny
REZERWA: Aleksandra Miketta
TRENER: Mikołaj Kulisa


Fot. Dariusz Koziorowski


Opis:
Ósme zwycięstwo z rzędu odniosły podopieczne Wojciecha Pniaka w III Lidze śląskiej. Nasz szkoleniowiec miał w tym meczu do dyspozycji zaledwie dwanaście piłkarek ale mimo braków kadrowych drużyna zaprezentowała się znakomicie i kolejny raz schodziła z boiska jako zwycięstwo. Pierwsza część meczu zakończyła się bezbramkowym wynikiem, po przerwie na placu gry pojawiła się Dominika Misztal i to ona, mimo iż zagrała z urazem, ustaliła wynik spotkania. Nasza drużyna jest liderem tabeli z kompletem zwycięstw. Do rozegrania zostało jednak jedno zaległe spotkanie z MKS Myszków.


Opinia o meczu:

Wojciech Pniak: Nie będzie już łatwych meczy, teraz każdy zespół który się z nami mierzy będzie grał z liderem, na takie mecze nie trzeba się odpowiednio motywować. Dały temu przykład dziewczyny z Mikołowa, gdzie zagrały bardzo odważnie i ambitnie utrudniając tym samym nam zdobycie trzech punktów. Zwycięstwo po tak ciężkiej walce smakuje lepiej. Dziękuję dziewczynom za walkę i kibicom za wsparcie

Autor: Janusz Dyszkowski
Wróć do listy
13 lis
Zapisy na Czarni Cup 2020
AKADEMIA "Czarni Cup 2020 - wolne miejsca!"
zobacz więcej
11 lis
Juniorzy. Czarni Sosnowiec - Znicz Kłobuck 3-0
AKADEMIA "Ważna wygrana juniorów!"
zobacz więcej
10 lis
U-15. Wisła Skoczów - Czarni Sosnowiec 2-10
U15 "Czarne gromią w Skoczowie"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć