Aktualności
#
wróć do listy
12 wrz
Juniorzy: Czarni Sosnowiec - UKS Ruch Chorzów 0-4

CZARNI SOSNOWIEC - UKS RUCH CHORZÓW  0-4 (0-1)
Sosnowiec, Al. Mireckiego, 09.09.2017 godz. 11:00CZARNI: Bartosz Merda - Patryk Lisek (88' Jakub Białas), Adrian Grabowski, Kamil Grabowski, Kamil Marcinowski, Michał Paczyński (52' Przemysław Bzura), Michał Świątek, Piotr Porada (65' Mateusz Foltyn), Adrian Kłys (70' Karol Knochowski), Kamil Słabosz, Aleksander Krajewski
TRENER: Sławomir ChodorFoto: http://kksczarnisosnowiec-juniorzy.futbolowo.pl


Opis:
Wysoką porażką naszego zespołu zakończył się mecz z UKS Ruch Chorzów. Nasi juniorzy tym razem musieli zagrać na sztucznej nawierzchni Stadionu przy Al. Mireckiego i zupełnie sobie nie radzili na mniejszym boisku nie mogąc wyprowadzić skutecznej akcji. Mimo niepowodzenia chłopcy nie załamują się i zapowiadają lepszą grę w kolejnych spotkaniach!


Opinie po meczu:

Bartosz Merda (Kapitan Czarni Sosnowiec): "Kolejny mecz tym razem z UKS Ruch Chorzów pokazuje na jakim wysokim poziomie znajduje się liga w której obecnie jesteśmy. Gdzie każdy może wygrać z każdym, między innymi pokazał to właśnie ten mecz. Nie będę mówił o naszej grze bo pozostawiała ona wiele do życzenia ale na pewno nie ułatwiało nam tego stosunkowo małe, sztuczne boisko, które utrudniało nam wyprowadzenie skutecznej akcji. Sędzia meczu również poniżej poziomu... Moment gry w którym "Wiadro" zostaje wyzywany i obrażany przez zawodnika Ruchu po czym sam dostaje żółtą kartkę mówi samo za siebie. Ale nie spuszczamy głowy w dół. Musimy nauczyć się wyciągać wnioski z naszych błędów podczas meczu, żeby pomogło to w ich eliminacji. Ponieważ bez tego nie będziemy mogli ruszyć dalej"

Autor: Janusz Dyszkowski

Wróć do listy
23 luty
Oliwia Ogierman zawodniczką Czarnych Sosnowiec
EKSTRALIGA "Ogi oficjalnie w Czarnych"
zobacz więcej
23 luty
Dawid Rzepliński na stażu trenerskim w Benfice Lizbona
AKADEMIA "Portugalska wiedza trenera Dawida"
zobacz więcej
23 luty
Roczniki 2009 i 2010 podczas weekendowej rywalizacji
AKADEMIA "Raport roczników 2009 i 2010"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć

Partnerzy

Sponsorzy Klubu oraz Akademii