III Liga. ROW II Rybnik - Czarni II Sosnowiec 0-3

16.06.2019, godz. 17:00, Rybnik-Kamień, ul. Hotelowa

CZARNI II: Izabela Sas (41' Martyna Małysa), Emilia Sułkowska, Paulina Czechowska, Zuzanna Fujarska, Daria Długokęcka, Jesica Godowska, Dominika Misztal (73' Nicol Perczak), Oliwia Ogierman, Klaudia Tobiczyk, Daria Woszkowska, Zuzanna Zalewska (75' Agata Marszałek)
TRENER: Daria Polańska

ROW II: Alicja Bzowska, Aleksandra Kowalczyk, Natalia Sokół, Julia Krzyżok, Agnieszka Krzyżok, Wiktoria Błatoń, Luiza Kozielska, Sabina Nowosielska, Agata Bałuc (70' Laura Kozielska), Julia Dworok, Julia Wywrot
TRENER: Mariusz Adaszek

Opis:
Zespół młodzieżowy udanie zakończył znakomity sezon 2018/2019 w III Lidze kobiet. Nasze młode dziewczyny na boisku okazały się najlepsze w lidze zdobywając najwięcej punktów spośród wszystkich zespołów. Niestety, jednak przez jeden błąd i weryfikację zawodów z pierwszej kolejki w ostatecznym rozrachunku zabrakło dwóch punktów aby na koniec sezonu zająć pierwsze miejsce w grupie.
W ostatnim meczu nasze dziewczyny potwierdziły znakomitą dyspozycję i pewnie pokonały na wyjeździe silny ROW II Rybnik 3-0. Daria Długokęcka potrzebowała zaledwie pięć minut aby skompletować kolejnego hat-tricka w tym sezonie i zapewnić swojej drużynie wygraną.

Opinie po meczu:

Daria Długokęcka (Zawodniczka Czarni II Sosnowiec): Rybnik to bardzo ciężki i wymagający przeciwnik dlatego nie grało nam się łatwo, ale grałyśmy piłką co przełożyło się na to, że w pierwszej połowie szybko strzeliłyśmy 3 bramki i kontrolowałyśmy grę. Jednak na drugą połowę wyszłyśmy już lekko rozluzowane i to Rybnik przejął inicjatywę, ale na szczęście nie udało im się strzelić bramki.

Daria Woszkowska (Zawodniczka Czarni II Sosnowiec): W pierwszej połowie nasza gra wyglądała bardzo dobrze. Nie dawałyśmy przeciwniczkom szans na przebicie się pod naszą bramkę. W drugiej połowie za bardzo się rozluźniłyśmy i wyglądało to trochę haotycznie lecz utrzymałyśmy wynik spotkania do końca.

Zuzanna Fujarska (Zawodniczka Czarni II Sosnowiec): Zdecydowanie był to dobry mecz w naszym wykonaniu, w pierwszej połowie  starałyśmy się powoli budować akcje i to dzięki nim padały bramki, natomiast w drugiej połowie trochę odpuściłyśmy, ale udało nam się utrzymać wynik

Autor: Janusz Dyszkowski