Aktualności
#
wróć do listy
26 kwi
III Liga. KKS Zabrze - Czarni II Sosnowiec 1-2

16 kolejka, III Ligi kobiet
25.04.2021, godz. 11:00, Zabrze, Adama Mickiewicza

KKS ZABRZE - CZARNI II SOSNOWIEC 1:2  (0:1)
Bramki: Zuzanna Fujarska (74') - Kamila Fuchs (24'), Dominika Misztal (76')


CZARNI II: Izabela Sas, Weronika Kamala, Kamila Fuchs, Emilia Sułkowska, Kinga Bieszczad, Oliwia Ogierman, Dominika Misztal, Wiktoria Barczyk (46' Alicja Stolarczyk), Lidia Grzonka, Daria Woszkowska, Natalia Grajcar
REZERWA:
Daria Długokęcka, Gabriela Kuczyńska
TRENER: Adrian Cioch

ZABRZE: Klaudia Ledwoń, Marta Jastrzębska, Kinga Urbaniec, Laura Englisz, Wioletta Dziółko, Roxana Fross, Liwia Garcarczyk (87' Alicja Markiewicz), Wioletta Smorońska (70' Zuzanna Fujarska), Barbara Kapałka, Dorota Gontarz, Barbara Iwańska (85' Katarzyna Ciepła)
REZERWA: Julia Fujarska, Sara Bońskowska
TRENER: Agnieszka PluskotaFot. Dawid Juszczyk


Opis:
Udanie zainaugurowały rundę wiosenną podopieczne Adriana Ciocha, które wywalczyły komplet punktów na bardzo trudnym terenie w Zabrzu. Nasz zespół wyglądał lepiej piłkarsko i posiadał większą przewagę w meczu jednak gra wyglądała nieco chaotycznie. Raziła również skuteczność pod bramką rywalek. Zabrzanki największe zagrożenie sprawiały ze stałych fragmentów gry.
Prowadzenie naszej drużynie w 24 minucie dała Kamila Fuchs i była to jedyna bramka w pierwszej części spotkania. Po zmianie stron rywalki wyrównały w 74 minucie, a Izabelę Sas pokonała dobrze znana w Sosnowcu, nasza była piłkarka Zuzanna Fujarska.
Gospodynie jeszcze dobrze nie zdążyły się nacieszyć wyrównującym golem, a nasz zespół ponownie wyszedł na prowadzenie. Znakomita akcja naszej drużyny po wznowieniu od środka przyniosła drugiego gola tym razem autorstwa Dominiki Misztal. Wykiczyliśmy, że naszym dziewczynom strzelenie gola zajęło 25 sekund!
Podopieczne Adriana Ciocha już do końca meczu nie oddały prowadzenia i po końcowym gwizdku mogły cieszyć się z inauguracyjnego zwycięstwa.


Autor: Janusz Dyszkowski
Wróć do listy
25 kwi
17 kolejka 2020/2021. ROW Rybnik - Czarni Sosnowiec 0-3
EKSTRALIGA "Powrót na zwycięską ścieżkę"
zobacz więcej
23 kwi
Zapowiedź. ROW Rybnik - Czarni Sosnowiec
EKSTRALIGA "Sobotnia potyczna w Rybniku"
zobacz więcej
22 kwi
1/4 PP. Tarnovia Tarnów - Czarni Sosnowiec 2-3
PUCHAR POLSKI "Horror w Tarnowie"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć