III Liga. Czarni II Sosnowiec - Promień Żary 6-0

3 kolejka, III Ligi kobiet
13.09.2020, godz. 15:00, Sosnowiec, Al. Mireckiego
CZARNI II SOSNOWIEC - PROMIEŃ ŻARY 6:0 (4:0)
Bramki: Alicja Stolarczyk (13'), Nikola Piechota (19'), Daria Długokęcka (21'), Kamila Fuchs (44'), Daria Długokęcka (46'), Daria Lisowska (78')

CZARNI II: Izabela Sas, Klaudia Tobiczyk (88' Joanna Piekarz), Kinga Bieszczad, Kamila Fuchs (80' Wiktoria Barczyk), Alicja Stolarczyk, Daria Długokęcka, Dominika Misztal, Nikola Piechota (60' Daria Lisowska), Paulina Czechowska, Daria Woszkowska, Emilia Sułkowska
REZERWA: Wiktoria Barczyk, Gabriela Kuczyńska, Marta Sroczyńska
TRENER: Kamil Konopka

PROMIEŃ: Gabriela Krukowska, Weronika Nagórnik, Kornelia Bielińska, Monika Gnach, Iga Gajewska, Patrycja Gancarz (88' Daria Helman), Anna Jędras (38' Kornelia Głąb), Oliwia Zakrzewska, Julia Dziubałka (55' Anna Dobek), Karolina Jagielska, Patrycja Kamińska
REZERWA: Wiktoria Jurkiewicz, Dominika Krawczyńska, Zuzanna Pulikowska
TRENER: Robert Dziadul

Opis:
Wysokim zwyciestwem zakończył się mecz naszego zespołu w 3 kolejce III Ligi kobiet. Podopieczne Kamila Konopki od początku spotkania zdominowały rywalki już do przerwy aplikując cztery bramki. Wynik meczu otworzyła Alicja Stolarczyk w 13 minucie, w 19 i 21 minucie swoje gole dołożyły egzekutorki Nikola Piechota i Daria Długokęcka, a w 44 minucie Kamila Fuchs  przypieczętowała swoim trafieniem znakomitą dyspozycję całego zespołu w pierwszej części meczu.
Drugą połowę swoim drugim trafieniem otwiera Daria Długokęcka, było już pewne, że ten mecz zakończy się bardzo dobrym wynikiem. Jeszcze w 78 minucie Daria Lisowska dokłada swoje trafienie ustalając tym samym wynik spotkania na 6-0!

Opinie po meczu:

Kamil Konopka (Trener Czarni II Sosnowiec): "Jestem bardzo zadowolony z gry mojej drużyny. W ostatnich dwóch spotkaniach stwarzaliśmy sobie sytuacje strzeleckie, ale był problem z ich finalizacją. Dzisiaj skuteczność znacznie uległa poprawie. Cieszy zwycięstwo, bo w końcu za swoją dobra grę zdobywamy komplet. punktów"