Aktualności
#
wróć do listy
11 paź
III Liga. Chrobry Głogów - Czarni II Sosnowiec 1-5


7 kolejka III Liga kobiet, grupa 3
09.10.2021, godz. 14:30, Głogów, Wita Stwosza

CHROBRY GŁOGÓW - CZARNI II SOSNOWIEC 1:5 (0:2)
Bramki: Jagoda Rimke (76') - Kornelia Grosicka (18', 71'), Klaudia Tobiczyk (45'+1, 88'), Oliwia Ogierman (54')


CZARNI II: izabela Sas (46' Martyna Małysa), Olha Zubchyk, Klaudia Tobiczyk, Oliwia Ogierman, Kinga Bieszczad, Kamila Fuchs, Kornelia Grosicka, Alicja Stolarczyk (70' Daria Woszkowska),  Gabriela Kuczyńska (74' Daria Długokęcka), Emilia Sułkowska, Weronika Kamala (60' Paulina Czechowska)
REZERWA: Brak
TRENER: Adrian Cioch

CHROBRY: Alicja Surlas, Paulina Rymanowicz, Hanna Cieśla (50' Amelia Parzyńska), Wiktoria Czapluk (31' Aleksandra Lewandowska, 65' Julia Sennicka), Małgorzata Mamot, Marcelina Leszczeyńska, Katarzyna Bosacka, Zofia Niedośpiał, Aleksandra Spychalska, Oliwia Laskowska, Martyna Grys (46' Jagoda Rimke)
REZERWA: KLaudia Ludwiczak, Lidia Adamska, Amelia Zimna
TRENER: Tomasz Gąsiecki

Opis:
Pewnym zwycięstwem 5-1 zakończył się mecz siódmej kolejki III Ligi kobiet. Nasza młodzież udała się do Głogowa, gdzie nie dała najmniejszych szans Chrobremu na zdobycz punktową. Od początku spotkania zarysowała sie przewaga naszej drużyny jednak bez efektów bramkowych. Dopiero w 18 minucie an listę strzelczyń wpisuje się Kornelia Grosicka. W doliczonym czasie pierwszej połowy na 2-0 podwyższa Klaudia Tobiczyk. Po zmianie stron padają kolejne gole. Na 3-0 podwyższa Oliwia Ogierman w 54 minucie, a czwartego gola strzela Kornelia Grosicka w 71 minucie. Pięć minut później "głogowianki" zdobywają honorową bramkę po strzale Jagody Rimke, a wynik meczu na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem ustala Klaudia Tobiczyk i nasza drużyna wraca do Sosnowca z piątym ligowym zwycięstwem.Opinia po meczu:

Klaudia Tobiczyk (Zawodniczka Czarni II Sosnowiec): "Mecz był od początku pod naszą kontrolą, utrzymywałyśmy się przy piłce, konstruowałyśmy akcje i miałyśmy przewagę, ale nie rzutowało to na rezultat bramkowy. Na szczęście do szatni schodzimy z dwoma golami i na drugą połowę wychodzimy z chęcią zdobycia kolejnych. Mecz kończy się naszym zwycięstwem 5-1, chociaż było parę niewykorzystanych sytuacji, ale w rezultacie końcowy wynik może cieszyć, więc droga powrotna mija w radosnych nastrojach".


Autor: Janusz DyszkowskiWróć do listy
19 paź
B-Klasa. UKS Sławków - Czarni Sosnowiec 3-4
SENIORZY "Wygrana w Sławkowie"
zobacz więcej
18 paź
III Liga. Czarni II Sosnowiec - Polonia Świdnica 11-0
REZERWY "Kolejny pogrom w III Lidze"
zobacz więcej
18 paź
2 kolejka 2021/2022 (zaległa). AZS UJ Kraków - Czarni Antrans Sosnowiec 0-0
EKSTRALIGA "Bezbramkowo w Krakowie"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć