Aktualności
#
wróć do listy
29 cze
Giełda transferowa Czarnych - notowanie 1

GIEŁDA TRANSFEROWA CZARNYCH - NOTOWANIE 1

W poniedziałek 1 lipca oficjalnie startuje letnie okienko transferowe. Tradycyjnie więc w zespołach Ekstraligi zajdą zmiany kadrowe. Nie inaczej będzie i w naszej drużynie.
Jak już wiadomo od dłuższego czasu po zakończeniu sezonu 2018/2019 z naszym zespołem rozstały się dwie piłkarki, Joanna Operskalska i Marta Cichosz. Ta pierwsza postanowiła zakończyć piłkarską karierę, druga natomiast póki co ją zawiesiła. Po za tymi dwoma ubytkami z Czarnymi pożegnała się również Maja Osińska, której z dniem 30 czerwca kończy się wypożyczenie z UKS SMS Łódź. Zawodniczka nie wraca jednak do Łodzi, z naszych informacji wynika, że bliska jest związania się z Górnikiem Łęczna. W nadchodzącym sezonie niestety nie zobaczymy w barwach Czarnych również Joanny Węcławek. Jak udało nam się ustalić zawodniczka zasili szeregi lokalnego rywala GKS Katowice.
Tyle póki co po stronie strat. Jak wyglądają wzmocnienia kadry?
Jak już mogliście przeczytać na naszej stronie barwy Czarnych Sosnowiec od 15 lipca zasili Katarzyna Daleszczyk. Ta znakomita piłkarka trafi do naszego klubu z włoskiego Sassuolo Calcio, będzie to zatem bardzo duże wzmocnienie naszej drużyny. Kolejnym dużym wzmocnieniem będzie powrót po kontuzji Pauliny Zawiślak. Nasza pomocniczka jest już w pełni sił i jak zapowiada, jest gotowa do powrotu na boisko.
W najbliższych tygodniach możliwe, że dojdzie do porozumienia z kolejnymi piłkarkami z którymi klub jest bliski finalizacji rozmów. Będą to bardzo znane nazwiska, śledźcie więc uważnie naszą stronę i fanpejdż ;)


Przychodzą:

Katarzyna Daleszczyk - Sassuolo Calcio
Paulina Zawiślak - powrót po kontuzji


Odchodzą:

Joanna Operskalska - koniec kariery
Marta Cichosz - przerwana kariera
Maja Osińska - UKS SMS Łódź via Górnik Łęczna (?)
Joanna Węcławek - GKS Katowice (?)

Autor: Janusz Dyszkowski

Wróć do listy
17 paź
Zapowiedź. UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec
EKSTRALIGA "W sobotę mecz o przetrwanie"
zobacz więcej
16 paź
Zapowiedź. Skra Częstochowa U15 - Czarni Sosnowiec U15
U-15 "Piętnastki odrabiają zaległości"
zobacz więcej
15 paź
Weronika Kamala na treningach pierwszego zespołu
EKSTRALIGA "Kamala trenuje z Ekstra"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć