Aktualności
#
wróć do listy
14 paź
Ewa Sikora z debiutem w Reprezentacji Polski kobiet U15!

EWA SIKORA Z DEBIUTEM W REPREZENTACJI POLSKI KOBIET U15!

Bramkarka naszego klubu Ewa Sikora zadebiutowała wczoraj w Reprezentacji Polski kobiet U15. Młode Polki zwyciężyły w meczu towarzyskim w Nachodzie rówieśniczki z Czech wynikiem 2-0, a Ewa wystąpiła w wyjściowej jedenastce.
Podopieczne Pauliny Kawalec w najbliższą sobotę rozegrają rewanż, tym razem w Polsce, gdzie o godz. 11:00 podejmą Reprezentację Czech w Wałbrzychu.


Fot. AP Czarni Sosnowiec

Ewa Sikora jako bardzo dobrze zapowiadająca się bramkarka pojawiła się w naszym klubie w sierpniu 2017 roku przechodząc z Polonii Tychy. Miała wówczas zaledwie 11 lat, a w swoim piłkarskim CV już kilka klubów. Oprócz wspomnianej Polonii reprezentowała barwy takich zespołów jak Piłkarz Sosnowiec, którego jest wychowanką, a także KSB Lędziny oraz Sprint Katowice. Mimo wielu już sukcesów w swoim dorobku, zapewne występ z "orzełkiem na piersi" jest tym, który sprawił jej najwięcej radości w dotychczasowej karierze.
Nie zatrzymuj się Ewcia, czekamy na więcej!


Fot. Archiwum prywatne Ewa SikoraAutor: Janusz Dyszkowski

Wróć do listy
19 paź
B-Klasa. UKS Sławków - Czarni Sosnowiec 3-4
SENIORZY "Wygrana w Sławkowie"
zobacz więcej
18 paź
III Liga. Czarni II Sosnowiec - Polonia Świdnica 11-0
REZERWY "Kolejny pogrom w III Lidze"
zobacz więcej
18 paź
2 kolejka 2021/2022 (zaległa). AZS UJ Kraków - Czarni Antrans Sosnowiec 0-0
EKSTRALIGA "Bezbramkowo w Krakowie"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć