Aktualności
#
wróć do listy
22 lip
Dziękujemy Weronika Zawistowska!

DZIĘKUJEMY WERONIKA ZAWISTOWSKA!

Nie tajemnicą jest również, że barwy naszego klubu w nadchodzącym sezonie nie będzie reprezentowała Weronika Zawistowska. Dla tej fantastycznej młodej skrzydłowej zakończony sezon okazał się na tyle udany, że zwróciła swoją grą uwagę przedstawicieli słynnego Bayernu Monachium. Nam pozostało cieszyć się, że w naszych barwach Weronika spędziła dwa cudowne sezony, wystąpiła w 36 oficjalnych meczach strzelając aż 16 bramek i reprezentując barwy naszego klubu przez 2776 minut oczywiście odgrywając niebywałą rolę w osiąganych sukcesach! A do tego swoją osobowością po prostu rozkochała serca naszych fanów!
Miejmy nadzieję, że jeszcze będziemy mogli podziwiać Zawiaska na Stadionie im. Jana Ciszewskiego po powrocie z zagranicznych wojaży....  a póko co....
Dziękujemy Zawiasku!!!


Grafika: Aleksandra Grajko
Autor: Janusz DyszkowskiWróć do listy
29 lip
Sparing. Slavia Praga - Czarni Sosnowiec 2-1
EKSTRALIGA "Kolejny przegrany sparing"
zobacz więcej
28 lip
Zapowiedź. Slavia Praga - Czarni Sosnowiec
EKSTRALIGA "Dziś sparing ze Slavią"
zobacz więcej
27 lip
Seniorzy. Plan okresu przygotowawczego do sezonu 2021/2022
SENIORZY "Plan okresu przygotowawczego"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć