Aktualności
#
wróć do listy
22 lip
Dziękujemy Paulina Zawiślak!

DZIĘKUJEMY PAULINA ZAWIŚLAK!

Trzecią...  i miejmy nadzieję, że ostatnią... piłkarką, której nie będziemy mogli podziwiać na Stadionie im. Jana Ciszewskiego w Sosnowcu w nadchodzącym sezonie jest Paulina Zawiślak. Ta znakomita piłkarka spędziła w naszym klubie aż pięć wspaniałych sezonów znacząco przyczyniając się do rozwoju naszego klubu. Ta zawodniczka była z nami na dobre i na złe, mimo trapiących ją kontuzji zawsze dawała z siebie wszystko. W barwach Czarnych rozegrała 57 oficjalnych meczów, 3606 nieocenionych minut oraz strzeliła 6 bramek dorzucając do tego niezliczoną ilość asyst. Jej niezwykłego uśmiechu i spokoju ducha będzie nam niezmiernie brakować ;(
Dziękujemy Zawi!

Grafika: Aleksandra GrajkoAutor: Janusz DyszkowskiWróć do listy
29 lip
Sparing. Slavia Praga - Czarni Sosnowiec 2-1
EKSTRALIGA "Kolejny przegrany sparing"
zobacz więcej
28 lip
Zapowiedź. Slavia Praga - Czarni Sosnowiec
EKSTRALIGA "Dziś sparing ze Slavią"
zobacz więcej
27 lip
Seniorzy. Plan okresu przygotowawczego do sezonu 2021/2022
SENIORZY "Plan okresu przygotowawczego"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć