Aktualności
#
wróć do listy
22 lip
Dziękujemy Lilyana Kostova!

DZIĘKUJEMY LILYANA KOSTOVA!
 
Okres przygotowawczy naszego zespołu przed sezonem 2021/2021 dobiega do półmetka. Jak wszyscy już wiecie przystąpimy do niego bez kilku naszych wspaniałych "złotek". Pierwszą z nich jest uznana przez Polski Związek Piłkarek za najlepszą piłkarkę sezonu 2020/2021 Lilyana Kostova. Dla naszej redakcji nie była jednak ona najlepszą piłkarką minionego sezonu, była ona po prostu Królową tego sezonu!!! Najwspanialsza, najcudowniejsza (i jakie jeszcze tylko sobie "naje" wymyślicie) piłkarka spędziła w naszym klubie zaledwie jeden sezon, ale za to jaki!!! Lily rozegrała w naszych barwach 13 oficjalnych spotkań w lidze i Pucharze Polski, spędziła na boisku 907 minut strzelając 7 bramek i aż aż 16-krotnie asystując przy bramkach koleżanek. Bez wątpienia była reżyserką gry naszej drużyny znacznie przyczyniając się do zdobycia 13 tytułu Mistrza Polski. Na długo pozostanie w naszej pamięci numer 39 z sezonu 2020/2021....
Dziękujemy Królowo Kosti!!!Grafika: Aleksandra Grajko


Autor: Janusz Dyszkowski 


Wróć do listy
29 lip
Sparing. Slavia Praga - Czarni Sosnowiec 2-1
EKSTRALIGA "Kolejny przegrany sparing"
zobacz więcej
28 lip
Zapowiedź. Slavia Praga - Czarni Sosnowiec
EKSTRALIGA "Dziś sparing ze Slavią"
zobacz więcej
27 lip
Seniorzy. Plan okresu przygotowawczego do sezonu 2021/2022
SENIORZY "Plan okresu przygotowawczego"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć