Aktualności
#
wróć do listy
25 lis
Dorota Hałatek już po zabiegu
Pucharowym meczem w Bydgoszczy piłkarki Czarnych zakończą zmagania w 2022 roku. W niedzielne przedpołudnie w przejściu do kolejnej fazy rozgrywek sosnowiczanki będą musiały sobie poradzić bez Doroty Hałatek, która jest już po zabiegu uszkodzonej łąkotki.
- Powoli dochodzę do siebie. Zabiegł przebiegł pomyślnie, nie było żadnych komplikacji. Na razie jeszcze nie wiem dokładnie kiedy wrócę do zajęć , ale myślę, że jeśli wszystko dobrze pójdzie to w połowie stycznia powinnam być w treningu z drużyną - mówi zawodniczka Czarnych. Dorota w niedzielę będzie trzymać kciuki za koleżanki z zespołu, które wygraną będą chciały zakończyć niezbyt udaną rundę jesienną sezonu 2022/2023.
- Ciężko powiedzieć coś pozytywnego po takiej rundzie. Nie będę ukrywać mojego niezadowolenia, jednak uważam że należy się skupić na tym co przed nami, na co mamy wpływ. Wierzę, że po zbliżającej się przerwie i dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym wrócimy silniejsze i w pełni przygotowane do rundy wiosennej. W Bydgoszczy dziewczyny na pewno zrobią wszystko aby wygrać i wiosną nadal grać w PP - dodaje nasza zawodniczka, której życzymy zdrowia i szybkiego powrotu do zajęć.
Wróć do listy
23 gru
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku
Nadchodzi świąteczny czas. Niech upłynie nam w spokojnej atmosferze. Zdrowia i spełnienia marzeń oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2023 Roku.
zobacz więcej
09 gru
Ten zespół jeszcze nas wszystkich zaskoczy
Rozmowa z Grzegorzem Majewskim, dyrektorem sportowym Czarni Antrans Sosnowiec.
zobacz więcej
28 lis
Obrończynie trofeum grają dalej
Nasze zawodniczki wciąż w grze o Puchar Polski
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć