Aktualności
#
wróć do listy
11 luty
Dominika Misztal z nowym kontraktem

DOMINIKA MISZTAL Z NOWYM KONTRAKTEM

Miło nam poinformować, że aż 3,5-letnim kontraktem z naszym klubem związała się Dominika Misztal. Utalentowana piłkarka w ostatnim czasie reprezentowała barwy naszego klubu w zespole rezerw, jednak od początku obecnego sezonu została dołączona do kadry pierwszej drużyny i w rundzie wiosennej zgłoszona do rozgrywek Ekstraligi. Dominika to wychowanka Czarnych Sosnowiec, w naszym klubie przeszła przez wszystkie szczeble szkolenia! Gratulujemy!

        Autor: Janusz Dyszkowski


Wróć do listy
28 luty
Wywiad z Weroniką Kamala - przed szansą debiutu
EKSTRALIGA "Kamala - Staram się pokazać jak najlepiej."
zobacz więcej
27 luty
Skarb Kibica Czarnych Sosnowiec - runda wiosenna 2020
EKSTRALIGA "Skarb Kibica wiosna 2020"
zobacz więcej
26 luty
Zapowiedź. Czarni Sosnowiec - GKS Katowice
EKSTRALIGA "Inauguracja wiosny!"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć