Aktualności
#
wróć do listy
11 luty
Dominika Misztal z nowym kontraktem

DOMINIKA MISZTAL Z NOWYM KONTRAKTEM

Miło nam poinformować, że aż 3,5-letnim kontraktem z naszym klubem związała się Dominika Misztal. Utalentowana piłkarka w ostatnim czasie reprezentowała barwy naszego klubu w zespole rezerw, jednak od początku obecnego sezonu została dołączona do kadry pierwszej drużyny i w rundzie wiosennej zgłoszona do rozgrywek Ekstraligi. Dominika to wychowanka Czarnych Sosnowiec, w naszym klubie przeszła przez wszystkie szczeble szkolenia! Gratulujemy!

        Autor: Janusz Dyszkowski


Wróć do listy
04 lip
Lilyana Kostova zawodniczką Czarnych Sosnowiec!
EKSTRALIGA "Lili w Czarnych!"
zobacz więcej
03 lip
Alicja Materek zawodniczką Czarnych Sosnowiec!
EKSTRALIGA "Materek w Czarnych!"
zobacz więcej
02 lip
Klaudia Olejniczak zawodniczką Czarnych Sosnowiec!
EKSTRALIGA "Olejniczak w Czarnych"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć