Aktualności
#
wróć do listy
02 sty
CzarniTV "Nominacje! Bramka Roku 2018"

Nominacje! Bramka Roku 2018!

Już po raz drugi ogłosiliśmy na naszym klubowym fanpejdżu noworoczny konkurs na "Bramkę Roku 2018". Spośród ponad osiemdziesięciu pięknych bramek strzelonych przez nasze dziewczyny w całym roku 2018 wybraliśmy dwanaście, naszym zdaniem, najbardziej urokliwych. Na te bramki nasi sympatycy za pomocą klubowego profilu na facebook'u będą mogli głosować na najpiękniejszą ich zdaniem bramkę roku 2018. Oczywiście autorkę najpiękniejszego gola jak i jedną z osób głosujących nagrodzimy drobnymi upominkami :) Zachęcamy do zabawy, która trwać będzie do 14 stycznia 2018!Wróć do listy
26 cze
Wywiad. Patricia Fischerova ocenia zakończony sezon
EKSTRALIGA "W naszej drużynie drzemie ogromny potencjał"
zobacz więcej
25 cze
Ekstraliga. Podsumowanie sezonu 2018/2019
EKSTRALIGA "Podsumowanie sezonu"
zobacz więcej
25 cze
Wywiad. Daria Długokęcka młoda supersnajperka
KADETKI "Wywiad z Długą"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć