Aktualności
#
wróć do listy
10 lip
Czarni Sosnowiec po pierwszym treningu

ZMIANY W CZARNYCH

Zespół Czarnych Sosnowiec rozpoczął przygotowania do nowego sezonu Ekstraligi kobiet. Na pierwszym treningu pojawiło się 21 zawodniczek. W zespole prowadzonym przez Grzegorza Majewskiego w przerwie letniej doszło do kilku zmian. Bardzo istotne dotknęły sztab szkoleniowy.

Z posadą drugiego szkoleniowca pożegnał się Łukasz Wojtala, który od przyszłego sezonu będzie prowadził zespół beniaminka pierwszej ligi TS ROW Rybnik.
Trener Majewski długo nie czekał i szybko znalazł zastępcę, postanowił również rozbudować swój sztab szkoleniowy o kolejnych dwóch fachowców.

Od nowego sezonu funkcję drugiego trenera będzie zatem pełnił Adrian Cioch, bardzo dobrze nam znany szkoleniowiec, który w poprzednim sezonie znakomicie spisywał się w roli drugiego trenera naszego zespołu rezerw.
Drugim szkoleniowcem, który wzmacnia nasz sztab będzie Dariusz Klacza. Niezwykle utalentowany młody trener jest jednym z najlepszych w naszym regionie specjalistów od analizy taktycznej. Oprócz analizy, trener Dariusz będzie również odpowiedzialny za trening indywidualny naszych zawodniczek.
Trzecią osobą w naszym sztabie szkoleniowym będzie trener bramkarzy Paweł Pisarek. Trener Paweł przebywał w naszym klubie na stażu trenerskim w okresie zimowym i jego metody szkoleniowe okazały się na tyle przekonujące, że otrzymał propozycję dołączenia do ekipy trenera Majewskiego i wraz z trenerem Edwardem Ambrosiewiczem będzie odpowiadał za rozwój naszych bramkarek.

Zmiany zajdą również w kadrze naszego zespołu. Na pierwszych zajęciach mieliśmy okazję obejrzeć cztery zawodniczki, które w nadchodzącym sezonie zasilą lub powinny zasilić naszą drużynę. Na wtorkowych zajęciach pojawią się kolejne dwie piłkarki. Do końca tygodnia prawdopodobnie lista zawodniczek zostanie zamknięta.
W najbliższym czasie przedstawimy sylwetki naszych nowych szkoleniowców oraz pozyskanych piłkarek. Będzie ciekawie :)

Autor: Janusz Dyszkowski


Wróć do listy
16 luty
Zapowiedź. Czarni II Sosnowiec - MKS Myszków
KADETKI "Kolejny sprawdzian młodzieżówki"
zobacz więcej
13 luty
Zapowiedź. KKP Bydgoszcz - Czarni Sosnowiec
EKSTRALIGA "W niedzielę ćwierćfinał PP"
zobacz więcej
12 luty
Będzie transmisja LIVE z Bydgoszczy!!!
EKSTRALIGA : "LIVE z Bydgoszczy"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć