Aktualności
#
wróć do listy
09 sty
Czarni Cup 2019 rocznika 2009

CZARNI CUP 2019 rocznika 2009

To było prawdziwe piłkarskie święto! W niedzielę od wczesnych godzin na pięknej Hali MOSiR przy ul. Żeromskiego w Sosnowcu toczyła się rywalizacja w turnieju Czarni Cup 2019 dla rocznika 2009 i młodsi. W turnieju wystąpiło dziesięć zespołów, które zaprezentowały bardzo wysoki poziom. Emocji nie brakowało!


W meczu otwarcia gospodarz Czarni Sosnowiec zmierzył się z Football Academy Czeladź, później na parkiecie zobaczyliśmy Zagłębie Sosnowiec oraz KA4 resPect Krobia. W kolejnych meczach do rywalizacji dołączyły Orbita Bukowno, Rekord Bielsko-Biała, ZEW Sosnowiec, APN Czeladź, Football Academy Bielsko-Biała i Słowik Olkusz. Każdy zespoł rozegrał po siedem spotkań, a rywale dobierani byli losowo według wcześniej przygotowanego terminarza.

Turniej zakończył się późnym popołudniem. W ceremonii wręczenia nagród wzięły udział dwie piłkarki wicemistrzyń Polski Czarnych Sosnowiec Anna Szymańska i Dagmara Grad, które są również Reprezentantkami Polski w piłce nożnej kobiet.

Choć nie była prowadzona klasyfikacja końcowa turnieju, to warto wspomnieć, że zespół KA4 resPect Krobia zwyciężył wszystkie swoje mecze. Drużyna z województwa wielkopolskiego zademonstrowała bardzo ciekawą i skuteczną grę zasłużenie wygrywając wszystkie swoje spotkania.

Organizacja turnieju stała na bardzo wysokim poziomie, przyczyniła się do tego głównie nieoceniona pomoc rodziców naszych zawodników i zawodniczek, którzy wykonali gigantyczną pracę przy organizacji tego niezapomnianego widowiska.
Podczas turnieju nie zabrakło również Członków Zarządu naszego klubu jak również i członków sztabu szkoleniowego zespołu ekstraligowego.
Swoją obecnością turniej zaszczycił Radny Miasta Sosnowiec Pan Bartosz Górski, który również chętnie wziął udział w ceremonii wręczania nagródNagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec: Oskar okręt (KA4 resPect Krobia)
Najlepszy bramkarz: Adrian Bartz (Rekord Bielsko-Biała)
Najlepszy zawodnik: Alan Kania (Orbita Bukowno)
Najlepsza cieszynka: Dominik Wiedyński (APN Czeladź)


Komplet wyników:


   
Uczestnicy turnieju:

CZARNI SOSNOWIEC:
Skład: Daniel Strzelecki, Michał Opałka, Filip Babuch, Aleksander Biedroń, Julia Jamroży, Kosma Wędzik, Maja Sobala, Daniel Stawiarski, Filip Królikowski, Oliwier Pierścionek, Dawid Kantor, Wiktor Wróbel, Olaf Szeptuch

FOOTBALL ACADEMY CZELADŹ:
Skład: Piotr Krysa, Filip Pasternek, Iwo Strojniak, Jakub Wątor, Oskar Jagodziński, Oskar Strzecha, Dominik Kamiński, Mateusz Chwastecki, Igor Jarecki
Trener: Dawid Jakubczyk

APN CZELADŹ:
Skład: Dominik Wiedyński, Jan Rapcia, Alan Borowski, Aleksander Banasiak, Kacper Bogisz, Bartosz Skalik, Kacper Maroszek, Szymon Krupa, Karol Kolmas, Bartosz Konieczny, Bartosz Nowak
Trener: Aleksander Kolmas

FOOTBALL ACADEMY BIELSKO-BIAŁA:
Skład: Jakub Wiercigroch, Jakub Konior, Jakub Małysiak, Jakub Łukawski, Natan Swatek, Goran Drzewiecki, Adam Piechota, Antoni Wróbel, Kacper Janicki
Trener: Krystian Gańczarczyk

ORBITA BUKOWNO:
Skład: Alan Kania, Filip Kołodziejczyk, Maciej Kodera, Karol Mendrygał, Wiktor Madej, Jakub Mularczyk, Oliwier Dessauer
Trener: Jewgieni Kiczko

ZEW SOSNOWIEC:
Skład: Norbert Rogdzik, Michał Rasała, Oliwier Osys, Oliwier Modelski, Łukasz Kaszuba, Kamil Lis, Kacper Bąk, Mateusz Kura, Szymon Łagowski, Franciszek Wawrzak, Jan Marczewski, Konrad Gębicki
Trener: Robert Tomaszewski

SŁOWIK OLKUSZ:
Skład: Sebastian Woźniak, Damian Dela, Krystian Chudzik, Dominik Kozieł, Kacper Jurek, Antoni Penkal, Jakub Wencel, Piotr Mocio, Patryk Piątek, Dawid Tracz
Trener: Bartosz Gacek

ZAGŁEBIE II SOSNOWIEC:
Skład: Alan Kowalik, Alan Skręt, Antek Smorąg, Szymon Jurczyk, Oliwier Nowak, Alan Król, Kacper Matyja, Robert Markiewicz, Olek Machowicz, Olivier Miglus
Trener: Łukasz Walczak

KA4 RESPECT KROBIA:
Skład: Mateusz Rolnik, Aleksander Grześkowiak, Adam Bidermann, Tomasz Bąk, Kacper Borowczyk, Nikodem Gruetzmacher, Oskar okręt, Olivier Kuryłas, Gabryś Kryłowski, Franciszek Mendyka, Tomasz Grobelny, Bartosz Krzyżosiak
Trener: Marek Jozefiak

REKORD BIELSKO-BIAŁA:
Skład:Adrian Bartz, Adam Pabjański, Bartosz Nowak, Adam Laskoś, Norbert Gasiorek, Wiktor Zbytniewski,
Trener: Mariusz GąsiorekAutor: Janusz Dyszkowski, Kamil BatógWróć do listy
26 cze
Wywiad. Patricia Fischerova ocenia zakończony sezon
EKSTRALIGA "W naszej drużynie drzemie ogromny potencjał"
zobacz więcej
25 cze
Ekstraliga. Podsumowanie sezonu 2018/2019
EKSTRALIGA "Podsumowanie sezonu"
zobacz więcej
25 cze
Wywiad. Daria Długokęcka młoda supersnajperka
KADETKI "Wywiad z Długą"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć