Aktualności
#
wróć do listy
29 lip
Czarne w siedzibie Nejd Transport

CZARNE W SIEDZIBIE NEJD TRANSPORT!!!
 
W dniu wczorajszym delegacja naszego klubu wybrała się do siedziby Firmy Nejd Transport aby oficjalnie podziękować za pomoc przy organizacji wyjazdu naszego zespołu na Finał Pucharu Polski. Prezes firmy otrzymał od naszych zawodniczek pamiątkową koszulkę z autografami całego zespołu, spotkanie odbyło się w niezwykle sympatycznej atmosferze, a na koniec nasze zawodniczki (niektóre po raz pierwszy w życiu) miały okazję skorzystać z pewnej atrakcji, jaką na co dzień zajmuje się Firma Nejd Transport!! Zobaczcie jakie mamy wspaniałe dziewczyny. Wszystko w poniższym filmie!!

Link do filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=aiCE0yLXKWQ&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2dSKPsk_LcpDyoHI_EOBn0fKS1jmw7CgN_T_kYYE6Oz9D0Wim7l3Dha5o

 
Serdeczne podziękowania dla Pana Damiana Kniazia, Prezesa Firmy Nejd Transport za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu naszej drużyny na Finał Pucharu Polski Kobiet. Dzięki tej pomocy nasz zespół mógł przygotować się do meczu w warunkach o bardzo wysokim standardzie
Autor: Janusz Dyszkowski


 
Wróć do listy
13 sie
Zapowiedź. Rolnik B. Głogówek - Czarni Sosnowiec
EKSTRALIGA "W niedzielę w Głogówku"
zobacz więcej
13 sie
Powołania na konsultację Reprezentacji ŚlZPN dziewcząt U13 i U15
AKADEMIA "Powołania na konsultację ŚlZPN"
zobacz więcej
11 sie
Słynny Dziennik Piłkarski pisze o Annie Szymańskiej!
EKSTRALIGA "Hiszpańska Marca o Szymańskiej!"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć