Aktualności
#
wróć do listy
21 wrz
B-Klasa. Promień Strzemieszyce Małe - Czarni Sosnowiec 1-3

6 kolejka B-Klasa, Sosnowiec
19.09.2021, godz. 16:00, Dąbrowa Górnicza, ul. Konopnicka

PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - CZARNI SOSNOWIEC 1:3 (1:0)
Bramki: Radosław Zatoń (27') - Oskar Bąk (54'), Maciej Wąsowicz (80'-samob.), Aleksander Witkowski (85')


CZARNI: Przemysław Legucki, Łukasz Król (46' Oliwier Nibus), Filip Kajdan, Sebastian Zając, Krystian Milowski, Krystian Kurnyta (87' Bartłomiej Bielecki), Aleksander Witkowski, Oskar Bąk (54' Patryk Adamus), Jakub Pomykała, Kuba Tomalski, Maciej Szczepek (46' Jakub Nowak, 60' Olaf Wilczak)
REZERWA: Jakub Pośpiech
TRENERZY: Piotr Strzałkowski, Damian Pawęzowski

PROMIEŃ: Michał Zdonek, Damian Korczewski, Łukasz Bogdanow, Rafał Białek (80' Przemysław Mikoda), Adam Imiołek (46' Andrzej Tokaj), Przemysław Kocot, Dawid Słomkowski (60' Maciej Wąsowicz), Michał Jochym (78' Kamil Mularczyk), Sergii Rudakov, Radosław Zatoń, Wiktor Bury (85' Przemysław Wandzel)
REZERWA: Patryk Bacior
TRENER: Paweł GasikFot. Marek Wilczak


Opis:
Piąte zwycięstwo w piątym spotkaniu w sosnowieckiej B-Klasie odnieśli podopieczni Piotra Strzałkowskiego i Damiana Pawęzowskiego. Tym razem wygrana przyszła bardzo ciężko, a do przerwy to rywale mieli więcej powodów do zadowolenia.
Gospodarze wyszli na prowadzenie w 27 minucie kiedy to piłkę w bramce Przemysława Leguckiego ulokował rutyniarz Radosław Zatoń. Tego prowadzenia Promień nie oddał już do końca pierwszej części meczu.
Kilka "męskich" słów w przerwie w szatni naszego zespołu spowodowało, że na drugą część meczu nasi chłopcy wyszli jeszcze bardziej zdeterminowani i skoncentrowani. Przyniosło to szybkie efekty. Już w 54 minucie wyrównuje Oskar Bąk.
Końcówka meczu przynosi wiele emocji, sypią się żółte kartki dla zawodników i sztabów szkoleniowych ale i padają bramki. Najpierw w 80 minucie "samobój" Macieja Wąsowicza daje naszej drużynie upragnione prowadzenie, a pięć minut później nie kto inny jak Aleksander Witkowski wpisuje się tradycyjnie na listę strzelców ustalając tym samym wynik spotkania i zapewniając naszej drużynie bardzo ważne zwycięstwo na trudnym terenie.


Tabela:
http://www.90minut.pl/liga/1/liga12196.html


Link do galerii zdjęć:
https://photos.google.com/share/AF1QipPe5gTMtV0k518Rusq_JxoHvAGspoiyrRI9PCVU1TAbf0OyQPIYcMYBP_Dymdu6wA?key=YXJlQWF1MWRIa3VKVlliVmRBQkdlY2JJQ2lSdUN3


Autor: Janusz Dyszkowski
Wróć do listy
19 paź
B-Klasa. UKS Sławków - Czarni Sosnowiec 3-4
SENIORZY "Wygrana w Sławkowie"
zobacz więcej
18 paź
III Liga. Czarni II Sosnowiec - Polonia Świdnica 11-0
REZERWY "Kolejny pogrom w III Lidze"
zobacz więcej
18 paź
2 kolejka 2021/2022 (zaległa). AZS UJ Kraków - Czarni Antrans Sosnowiec 0-0
EKSTRALIGA "Bezbramkowo w Krakowie"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć