Aktualności
#
wróć do listy
13 wrz
B-Klasa. Czarni Sosnowiec - Łazowianka II Łazy 3-0

5 kolejka B-Klasa, Sosnowiec
12.09.2021, godz. 15:00, Sosnowiec, Al. Mireckiego

CZARNI SOSNOWIEC - ŁAZOWIANKA II ŁAZY 3:0 (0:0)
Bramki: Łukasz Król (73', 81'), Aleksander Witkowski (76')


CZARNI: Jakub Pośpiech, Filip Kajdan, Krystian Milowski, Krystian Kurnyta (80' Maciej Szczepek), Aleksander Witkowski, Jakub Pomykała, Kuba Tomalski, Szymon Bogunia (46' ), Jakub Juszczyk (46' Łukasz Król), Sebastian Zając, Patryk Adamus (46' Oskar Bąk)
REZERWA: Michał Gębala, Krzysztof Ligorowski, Kamil Kryczek
TRENERZY: Piotr Strzałkowski, Damian Pawęzowski

ŁAZOWIANKA II: Piotr Gajewski, Kacper Salamon, Rafał Moćko (65' Kewin Nowak), Wiktor Walencik, Piotr Kiszczyński (80' Piotr Orman), Robert Kowalki, Igor Jaworski, Grzegorz Bereda, Adrian Ścigała, Tadeusz Wnuk, Marcel Walencik (70' Damian Chrząstowski)
REZERWA: Wiktor Bereda
TRENER: Zdzisław StanekFot. Marek Wilczak


Opis:
Czwarte zwycięstwo odnieśli podopieczni Piotra Strzałkowskiego i Damiana Pawęzowskiego w rozgrywkach sosnowieckiej grupy B-Klasy. Nasza drużyna z kompletem zwycięstw znajduje się w czołówce ligowej tabeli.
Mecz 5 kolejki przeciwko rezerwom Łazowianki Łazy nie należał jednak do łatwych, bezbramkowy wynik utrzymywał się aż do 73 minuty spotkania, dopiero wtedy nasza drużyna strzeliła pierwszego gola, a później dobiła rywali dwoma kolejnymi trafieniami. Ponownie na listę strzelców wpisał się najskuteczniejszy strzelec zespołu Aleksander Witkowski, a dwie bramki dorzucił zaledwie szesnastoletni Łukasz Król.

Opinia po meczu:

Łukasz Król (Zawodnik Czarnych Sosnowiec): "Myślę, że zagraliśmy dobry mecz, dominowaliśmy przez większość spotkania, nie straciliśmy bramki, stwarzaliśmy dużo sytuacji bramkowych. Mieliśmy problem z wykończeniem akcji, nie chciało nam przez większość spotkania nic wpaść, ale było czuć, że w końcu zdobędziemy zasłużoną bramkę. Najważniejsze, że później strzeliliśmy upragnione gole i trzy punkty zostały u nas"


Tabela:
http://www.90minut.pl/liga/1/liga12196.html

Autor: Janusz Dyszkowski
Wróć do listy
24 wrz
Zapowiedź. TME UKS SMS Łódź - Czarni Antrans Sosnowiec
EKSTRALIGA "W sobotę Hit Ekstraligi"
zobacz więcej
23 wrz
Puchar Polski Śl.ZPN. MTS Knurów - Czarni II Sosnowiec 1-9
PUCHAR POLSKI "Rezerwy w Finale wojewódzkim!"
zobacz więcej
21 wrz
B-Klasa. Promień Strzemieszyce Małe - Czarni Sosnowiec 1-3
SENIORZY "Wyszarpana wygrana z Promieniem"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć