Aktualności
#
wróć do listy
11 paź
B-Klasa. Czarni Sosnowiec - Górnik II Wojkowice 1-0

9 kolejka B-Klasa, Sosnowiec
10.10.2021, godz. 15:00, Sosnowiec, Al. Mireckiego

CZARNI SOSNOWIEC - GÓRNIK II WOJKOWICE 1:0 (0:0)
Bramki: Aleksander Witkowski (85')


CZARNI: Jakub Pośpiech, Łukasz Król (87' Szymon Bogunia), Sebastian Zając, Oliwier Nibus, Krystian Milowski (65' )Olaf Wilczak, Krystian Kurnyta, Aleksander Witkowski, Oskar Bąk (60' Patryk Adamus), Jakub Pomykała (87' Patryk Wójtowicz), Maciej Szczepek, Kuba Tomalski
REZERWA: Kamil Kryczek, Marcel Nibus, Michał Gębala
TRENERZY: Piotr Strzałkowski, Damian Pawęzowski

GÓRNIK II: Mateusz Wójcik, Oskar Haraj, Marcel Mitas, Artur Baron, Przemysław Olejnik, Kacper Oleks (5' igor Berez, 70' Piotr Maziarz), Kamil Pazik (60' Patryk Nowak), Maciej Tymoszuk, Jakub Michalczyk, Marcin Szymonek, Mateusz Niedbał (80' Wiktor Żądełek)
REZERWA: Kamil Nikodem
TRENER: Marcin SzymonekFot. Marek Wilczak

Opis:
Zwycięstwem 1-0 zakończył się pojedynek 9 kolejki sosnowieckiej B-Klasy, w którym nasza drużyna podejmowała zespół rezerw Górnika Wojkowice. Spotkanie stało na przyzwoitym wysokim poziomie, nie brakowało w nim zaciętej walki i oba zespoły zasłużyły na zdobycz punktową. W końcówce spotkania gola na wagę kompletu punktów strzelił dla naszego zespołu w 85 minucie Aleksander Witkowski i to podopieczni Piotra Strzałkowskiego i Damiana Pawęzowskiego mogli odtańczyć taniec radości po ostatnim gwizdku sędziego. Wygrana ta umocniła naszą drużynę w czubie ligowej tabeli.


Tabela:


Galeria zdjęć:
https://photos.google.com/share/AF1QipP16tWbnS-xuhcLE69p0VUrUqrtJKIYeAzTiSULTK0ocQztI43JGuA60dmx4a6NSg?key=SjlGM05aUjd5dDZ4cmYyMmQ1M2Q4S1UyMDVzQmRB


Autor: Janusz Dyszkowski

Wróć do listy
19 paź
B-Klasa. UKS Sławków - Czarni Sosnowiec 3-4
SENIORZY "Wygrana w Sławkowie"
zobacz więcej
18 paź
III Liga. Czarni II Sosnowiec - Polonia Świdnica 11-0
REZERWY "Kolejny pogrom w III Lidze"
zobacz więcej
18 paź
2 kolejka 2021/2022 (zaległa). AZS UJ Kraków - Czarni Antrans Sosnowiec 0-0
EKSTRALIGA "Bezbramkowo w Krakowie"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć