Aktualności
#
wróć do listy
12 luty
Alicja Stolarczyk wraca do gry!

ALICJA STOLARCZYK WRACA DO GRY!

Po rocznej przerwie do treningów powróciła Alicja Stolarczyk. Utalentowana piłkarka na początku ubiegłego roku doznała nieszczęśliwego urazu i musiała przejść zabieg rekonstrukcji ACL. Po długiej rehabilitacji wreszcie wróciła do treningów z zespołem. Jak na razie trenuje z zespołem rezerw jednak w niedługim czasie powinna otrzymać szansę pokazania się w pierwszej drużynie na co zresztą liczy.
Ala już strzela bramki dla naszego klubu! W ubiegły weekend wystąpiła w pierwszym swoim meczu od roku i od razu dwukrotnie wpisała się na listę strzelców


Alicja Stolarczyk (Zawodniczka KKS Czarni Sosnowiec):
Bardzo cieszę się z powrotu na boisko. Kontuzja, której doznałam wymagała wiele czasu i ćwiczeń. Rehabilitowałam się pod okiem Karola Jabłońskiego w SMS Fizjo Activ. Początki były bardzo ciężkie i bolesne ale myślę, że dobrze przepracowałam okres rehabilitacji i w pełni mogę już zaczynać mecze i treningi. Po operacji moje podejście do ćwiczeń i treningów bardzo się zmieniło, zaczęłam czytać różne artykuły, co robić aby zapobiec innym kontuzjom. Na chwilę obecną trenuję z drużyną rezerw ale mam nadzieję, że gdy wrócę w pełni do formy trenerzy dadzą mi kolejną szansę na grę w pierwszym zespole.


Autor: Janusz DyszkowskiWróć do listy
04 lip
Lilyana Kostova zawodniczką Czarnych Sosnowiec!
EKSTRALIGA "Lili w Czarnych!"
zobacz więcej
03 lip
Alicja Materek zawodniczką Czarnych Sosnowiec!
EKSTRALIGA "Materek w Czarnych!"
zobacz więcej
02 lip
Klaudia Olejniczak zawodniczką Czarnych Sosnowiec!
EKSTRALIGA "Olejniczak w Czarnych"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć