Aktualności
#
wróć do listy
12 luty
Alicja Stolarczyk wraca do gry!

ALICJA STOLARCZYK WRACA DO GRY!

Po rocznej przerwie do treningów powróciła Alicja Stolarczyk. Utalentowana piłkarka na początku ubiegłego roku doznała nieszczęśliwego urazu i musiała przejść zabieg rekonstrukcji ACL. Po długiej rehabilitacji wreszcie wróciła do treningów z zespołem. Jak na razie trenuje z zespołem rezerw jednak w niedługim czasie powinna otrzymać szansę pokazania się w pierwszej drużynie na co zresztą liczy.
Ala już strzela bramki dla naszego klubu! W ubiegły weekend wystąpiła w pierwszym swoim meczu od roku i od razu dwukrotnie wpisała się na listę strzelców


Alicja Stolarczyk (Zawodniczka KKS Czarni Sosnowiec):
Bardzo cieszę się z powrotu na boisko. Kontuzja, której doznałam wymagała wiele czasu i ćwiczeń. Rehabilitowałam się pod okiem Karola Jabłońskiego w SMS Fizjo Activ. Początki były bardzo ciężkie i bolesne ale myślę, że dobrze przepracowałam okres rehabilitacji i w pełni mogę już zaczynać mecze i treningi. Po operacji moje podejście do ćwiczeń i treningów bardzo się zmieniło, zaczęłam czytać różne artykuły, co robić aby zapobiec innym kontuzjom. Na chwilę obecną trenuję z drużyną rezerw ale mam nadzieję, że gdy wrócę w pełni do formy trenerzy dadzą mi kolejną szansę na grę w pierwszym zespole.


Autor: Janusz DyszkowskiWróć do listy
28 luty
Wywiad z Weroniką Kamala - przed szansą debiutu
EKSTRALIGA "Kamala - Staram się pokazać jak najlepiej."
zobacz więcej
27 luty
Skarb Kibica Czarnych Sosnowiec - runda wiosenna 2020
EKSTRALIGA "Skarb Kibica wiosna 2020"
zobacz więcej
26 luty
Zapowiedź. Czarni Sosnowiec - GKS Katowice
EKSTRALIGA "Inauguracja wiosny!"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć