08 paź
3 liga. Polonia Tychy - Czarni II Sosnowiec 0-5

06.10.2018 godz. 16:15, Tychy, ul. Katowicka
POLONIA TYCHY - CZARNI II SOSNOWIEC 0:5 (0:4)
Bramki: Patrycja Matla (4'), Dominika Misztal (19', 22'), Daria Długokęcka (30'), Oliwia Ogierman (52')

CZARNI II: Izabela Sas - Paulina Czechowska (57' Marta Sroczyńska), Zuzanna Fujarska (41' Zuzanna Zalewska), Daria Długokęcka (41' Jesica Godowska), Dominika Misztal, Oliwia Ogierman (70' Weronika Bielas), Alicja Stolarczyk (41' Julia Kowalczyk), Emilia Sułkowska (66' Karolina Łuczkiewicz), Klaudia Tobiczyk, Daria Woszkowska, Patrycja Matla (75' Nicole Perczak)
REZERWA: brak
TRENER: Daria Polańska

POLONIA: Joanna Grzesica (41' Anna Wzorek), Nikola Kurtok, Agata Grabiec, Zofia Szeja, Laura Płoskonka, Angelika Miemczok, Edyta Mazur, Noemi Dziekan, Klaudia Bargieła, Marta Kotlarz, Agata Latusek
TRENER: Noemi Dziakan

Opis:
Zespół rezerw odniósł kolejne zwycięstwo w śląskiej III Lidze kobiet. Tym razem podopieczne Darii Polańskiej pewnie pokonały na wyjeździe Polonię Tychy 5-0. Kadra naszego zespołu została wzmocniona dwoma zawodniczkami pierwszej drużyny, którymi tym razem były Oliwia Ogierman oraz Patrycja Matla i to właśnie ta druga już w czwartej minucie otwarła wynik meczu. W 19 i 22 minucie kolejne dwa gole dorzuciła Dominika Misztal, a w 30 minucie dała o sobie znać najskuteczniejsza zawodniczka zespołu Daria Długokęcka, która strzeliła czwartego gola. Po zmianie stron mecz się bardziej wyrównał. W 52 minucie Oliwia Ogierman strzela piątego i jak się okazało ostatniego gola dla naszego zespołu w tym meczu.

Autor: Janusz Dyszkowski