Aktualności
#
wróć do listy
10 wrz
3 liga. Polonia Poraj - Czarni II Sosnowiec 0-0

3 kolejka, III liga, grupa śląska
09.09.2018 godz. 11:00, Poraj, ul. Sportowa
POLONIA PORAJ - CZARNI II SOSNOWIEC 0:0

CZARNI II: Izabela Sas - Paulina Czechowska, Zuzanna Fujarska, Daria Długokęcka, Dominika Misztal, Marta Sroczyńska (48' Emilia Sułkowska), Alicja Stolarczyk, Klaudia Tobiczyk, Daria Woszkowska, Zuzanna Zalewska (61' Jesica Godowska), Karolina Łuczkiewicz
REZERWA: Nicol Perczak, Julia Kowalczyk
TRENER: Daria Polańska

POLONIA: Martyna Bereza - Karolina Borowiecka (64' Antonina Zbirek), Milena Rajczyk, Ewelina Bojakowska, Karolina Klimczak, Paulina Koszownik, Paulina Kowalska, Małgorzata Lipińska, Karina Przyborowska (55' Martyna Chmielewska), Patrycja Tkacz
REZERWA: Dominika Sroślak
TRENER: Tomasz Dusza


Opis:
Zespół U-21 prowadzony przez Darię Polańską mimo dobrego występu tylko zremisował w Poraju z miejscową Polonią. W naszej drużynie kolejny raz szwankowała skuteczność stąd też rozczarowanie wynikiem nie tylko trenerki Darii ale również i samych zawodniczek. Nad elementem wykończenia akcji nasza drużyna bardziej skupi się na najbliższych treningach i miejmy nadzieję, że już w kolejnym spotkaniu przyniesie to efekty.Daria Polańska (Trenerka Czarni II Sosnowiec):
"Jestem bardzo rozczarowana wynikiem meczu z Polonią Poraj. Drugi mecz z rzędu jesteśmy zespołem lepszym, jednak szwankuje skuteczność. Miałyśmy dużo sytuacji, ale przy odrobinie szczęścia to Poraj mógł wygrać ten mecz, bo my pudłowałyśmy na potęgę. Z jednej strony jestem zadowolona, bo widowisko stało na wysokim poziomie i dziewczyny zostawiły sporo zdrowia na boisku, z drugiej jednak czuję ogromny niedosyt. W pierwszej połowie nie walczymy, dopiero ostre słowa w szatni budzą dziewczyny do życia i to musimy zmienić. W tym tygodniu będziemy pracować głównie nad finalizacją akcji, bo w piłce nożnej wygrywa zespół, który strzela bramki, a to przychodzi nam z ogromnym trudem. Ciężko mi się pozbierać po tym spotkaniu, myślę, że dziewczyny mają podobnie, jednak myślimy już o starciu z Goczałkowicami na naszym terenie. Musimy zacząć zdobywać punkty i nikt nie bierze pod uwagę innego scenariusza na sobotę niż wygrana"


Autor: Janusz Dyszkowski
Wróć do listy
18 kwi
19 kolejka GKS Katowice - Czarni Sosnowiec 1-1
EKSTRALIGA "Nieskuteczni w Katowicach"
zobacz więcej
16 kwi
Zapowiedź. GKS Katowice - Czarni Sosnowiec
EKSTRALIGA "Derby w środku tygodnia"
zobacz więcej
16 kwi
CzarniTV "Skrót meczu Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź"
EKSTRALIGA "Skrót meczu z UKS SMS"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć