20 wrz
3 liga. MTS Knurów - Czarni II Sosnowiec 0-9

19.09.2018 godz. 19:00 Knurów, Aleja Lipowa
MTS KNURÓW - CZARNI II SOSNOWIEC 0:9 (0:4)
Bramki: Daria Długokęcka x5, Paulina Czechowska, Klaudia Tobiczyk, Alicja Stolarczyk, Dominika Misztal

CZARNI II: Izabela Sas - Paulina Czechowska, Zuzanna Fujarska, Daria Długokęcka, Jesica Godowska (56' Julia Kowalczyk), Dominika Misztal, Marta Sroczyńska, Alicja Stolarczyk, Klaudia Tobiczyk (65' Nicol Perczak), Daria Woszkowska (56' Zuzanna Zalewska), Karolina Łuczkiewicz
REZERWA: brak
TRENER: Daria Polańska

MTS: Wanesa Karpol - Nikola Żmija, Adrianna Czech (58' Karolina Trąbka), Zofia Glapa (67' Barbara Pałac), Anna Karwot, Paulina Laubach, Martyna Maciaś (41' Anna Zapa), Nadia Bogusławska (41' Dominika Czekała), Agnieszka Czerw, Katarzyna Pyka (78' Natalia Ocieczek), Anna Widera
TRENER: Dariusz Szkatuła

Opis:
W środku tygodnia zespół młodzieżowy odrobił zaległości ligowe rozgrywając w Knurowie mecz pierwszej kolejki III Ligi. Nasze młode zawodniczki rozgromiły rywalki aż 9-0! Początek spotkania jednak nie wskazywał na taki przebieg meczu. To gospodynie jako pierwsze groźnie zaatakowały i mogły, a nawet powinny objąć prowadzenie, jednak w sytuacji "sam na sam" świetnie wybroniła nasza utalentowana bramkarka Izabela Sas. Chwilę później wynik meczu otworzyła Alicja Stolarczyk. Po kwadransie było już 2-0, a na listę strzelców tym razem wpisała się Dominika Misztal. Jeszcze przed przerwą w odstępie dwóch minut nasze dziewczyny dwukrotnie pokonują bramkarkę rywalek za sprawą Darii Długokęckiej i Klaudii Tobiczyk.
Po zmianie stron nasz zespół nie zwalniał tempa. Na 5-0 podwyższa Daria Długokęcka, a w końcówce spotkania w odstępie czterech minut nasza drużyna zdobywa kolejne cztery gole. Najpierw na 6-0 podwyższa Paulina Czechowska, a następnie hat-trickiem popisuje się fenomenalna tego dnia Daria Długokęcka.

Autor: Janusz Dyszkowski