Aktualności
#
wróć do listy
12 wrz
3 Liga: KS SWD II Wodzisław - Czarni II Sosnowiec 2-0

KS SWD II WODZISŁAW - CZARNI II SOSNOWIEC 2-0
10.09.2017 Wodzisław, ul. Parkowa



CZARNI II: Izabela Sas - Kamila Fuchs (41' Dominika Latos), Karolina Woźniakowska, Julia Fujarska, Dominika Kozłowska, Emilia Sułkowska, Daria Długokęcka, Zuzanna Zalewska, Zuzanna Fujarska (67' Daria Woszkowska), Karolina Łuczkiewicz , Dominika Jodzińska (41' Urszula Bydlińska)
TRENERZY: Urszula Bydlińska, Adrian Cioch



Opis:
Z drugą porażką z rzędu wrócił zespół Kadetek z Wodzisławia. Nasze dziewczyny słabo zagrały zwłaszcza pierwszą część meczu w której chyba musiały przyzwyczaić się do fatalnej nawierzchni boiska na której gospodynie radziły sobie o wiele lepiej. W drugiej części meczu gra naszej drużyny poprawiła się ale niestety nie na tyle aby strzelić chociaż kontaktowego gola. Nasz młody zespół zebrał kolejne bolesne doświadczenie, które miejmy nadzieję będzie procentowało w przyszłości.


Opinie po meczu:

Karolina Łuczkiewicz: "Pierwsza połowa w naszym wykonaniu nie wyglądała zbyt dobrze. Mało dokładności w podaniach oraz duży brak w komunikacji między zawodniczkami. Po zmianie stron nasza gra uległa zmianie, miałyśmy więcej akcji na połowie rywalek, także nasze zaangażowanie było widoczne bardziej. Walczyłyśmy do ostatniego gwizdka ale niestety nie udało się. Mamy młody zespół, który nadal musi się uczyć. Teraz pozostało nam wyciągnąć wnioski z popełnionych błędów i pracować nadal nad nasza grą"

Zuzanna Grzesińska: "Niedzielny mecz nie poszedł po naszej myśli. Mimo tego, że gra w polu była strasznie wyrównana, straciłyśmy dwie bramki po rzutach rożnych. Drużyna naszych przeciwniczek częściowo składała się z zawodniczek drugoligowych, co dało się odczuć na boisku. Nie pozostało nam nic oprócz skupienia się na poprawieniu błędów i dalszej, ciężkiej pracy"




Autor: Janusz Dyszkowski

Wróć do listy
25 cze
Grzegorz Majewski uczestnikiem konferencji na Wyspach Brytyjskich
EKSTRALIGA "Angielskie nauki Trenera Grzegorza"
zobacz więcej
25 cze
Kadetki. Podsumowanie sezonu 2017/2018
KADETKI "Podsumowanie występu rezerw"
zobacz więcej
24 cze
Wywiad z Dominiką Misztal
KADETKI "Dominika Misztal po debiutanckiej rundzie"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć

Partnerzy

Sponsorzy Klubu oraz Akademii