05 lis
3 Liga. Czarni II Sosnowiec - ROW II Rybnik 4-0

04.11.2018, godz. 12:00, Sosnowiec, Al. Mireckiego
CZARNI II SOSNOWIEC - ROW II RYBNIK 4-0 (1-0)
Bramki: Paulina Czechowska (20'), Zuzanna Fujarska (50'), Daria Długokęcka (60', 67')

CZARNI II: Martyna Małysa - Paulina Czechowska, Zuzanna Fujarska (68' Jesica Godowska), Daria Długokęcka, Dominika Misztal, Oliwia Ogierman (72' Marta Sroczyńska), Alicja Stolarczyk (73' Emilia Sułkowska), Klaudia Tobiczyk, Daria Woszkowska, Dorota Hałatek, Joanna Węcławek
REZERWA: Izabela Sas, Julia Kowalczyk, Karolina Łuczkiewicz
TRENER: Daria Polańska

ROW II: Alicja Bzowska - Maja Krótki (45' Julia Dworok), Julia Krzyżok, Agnieszka Krzyżok, Wiktoria Błatoń, Luiza Kozielska, Marta Miś, Sabina Nowosielska, Agata Bałuc (61' Daria Pluta), Katarzyna Kubik, Anna Sroka
REZERWA: Kinga Gajda
TRENER: Krzysztof Szczepanik

Opis:
W hicie dziesiątej kolejki III Ligi śląskiej kobiet nasz zespół młodzieżowy rozgromił ROW II Rybnik aż 4-0 kończąc tym samym niezwykle udaną rundę jesienną. Wynik meczu w 20 minucie otworzyla Paulina Czechowska, na kolejne gole kibice musieli czekać do drugiej części meczu. W 50 minucie wynik podwyższyła Zuzanna Fujarska, a po godzinie gry sprawy w swoje ręce wzięła Daria Długokęcka dwukrotnie pokonując bramkarkę rywalek podsumowując tym samym znakomitą rundę zarówno w swoim wykonaniu jak i wykonaniu całego zespołu. Na meczu obecny był szkoleniowiec pierwszego zespołu Grzegorz Majewski, który bardzo chwalił po końcowym gwizdku grę podopiecznych Darii Polańskiej.

Autor: Janusz Dyszkowski