3 Liga: Czarni II Sosnowiec - Polonia Poraj 11-0

CZARNI II SOSNOWIEC - POLONIA PORAJ  11-0 (5-0)
Sosnowiec, Al. Mireckiego, 16.09.2017 godz. 11:00
Bramki: Daria Długokęcka x5, Dominika Jodzińska x4, Kamila Tkaczyk x2

CZARNI: Izabela Sas (50' Weronika Klimek), Daria Długokęcka, Kamila Tkaczyk, Oliwia Cichy, Karolina Woźniakowska (50' Daria Woszkowska), Emilia Sułkowska (55' Dominika Latos), Dominika Jodzińska, Dominika Kozłowska, Kamila Fuchs, Julia Fujarska (60' Marta Sroczyńska), Dorota Hałatek
REZERWA: Dominika Margiel, Zuzanna Grzesińska
TRENERZY: Urszula Bydlińska, Adrian Cioch

POLONIA: Antonina Zbirek, Natalia Sroślak, Karina Przyborowska, Paulina Kowalska, Michalina Kotynia, Zuzanna Kot, Paulina Koszownik, Karolina Klimczak, Martyna Chmielewska, Karolina Borowiecka, Julia Białas
REZERWA: Brak
TRENER: Tomasz Dusza

Opis:
Kadetki po dwóch ostatnich porażkach tym razem odniosły cenne zwycięstwo. Zespół Polonii przyjechał do Sosnowca bez ławki rezerwowych i dzielnie trzymał się przez pierwsze piętnaście minut. Wynik spotkania otworzyła Kamila Tkaczyk, a minutę później z rzutu karnego podwyższa Daria Długokęcka. Jeszcze przed przerwą nasze dziewczyny dorzucają trzy bramki, a egzekutorkami okazały sie Kamila Tkaczyk, Daria Długokęcka i Dominika Jodzińska.
Po zmianie stron rozstrzelały się Daria Długokęcka i Dominika Jodzińska, które do swojego dorobku bramkowego sprzed przerwy dorzuciły po hat-tricku. Mecz ostatecznie zakończył się pogromem zespołu z Poraja 11-0!

Link do filmu z meczu:

Opinie po meczu:

Urszula Bydlińska (Trener Czarni II Sosnowiec): "
Uważam, że większość założeń taktycznych została zrealizowana. Widać było również waleczność i zaangażowanie o które jako trenerzy apelowaliśmy. Cieszy coraz lepsza współpraca linii pomocy i ataku oraz poprawa komunikacji względem ostatniego meczu. Dziękujemy też drużynie z Poraja za walkę do końca"

Karolina Woźniakowska: "Na mecz wyszłyśmy zmotywowane, po dwóch porażkach wreszcie przyszedł czas na zwycięstwo. Zagrałyśmy dobry mecz, ale nie można się podpalać za tydzień czeka nas bardzo ciężki mecz w Rybniku i to już o nim musimy myśleć. Zwycięstwo cieszy ale jeszcze dużo ciężkiej pracyprzed nami"

Daria Woszkowska: "Uważam, że wynik był zasłużony. Pracowałyśmy przez ostatni tydzień bardzo ciężko. Zrealizowałyśmy zadanie taktyczne jak i indywidualne. Byłyśmy również waleczne, agresywne i zdecydowane"

Dominika Kozłowska: "Na początku podeszłyśmy trochę nerwowo ale po 20 minutach weszliśmy już w mecz. Były bardzo dobre dośrodkowania, każda z nas walczyła do końca, moim zdaniem było bardzo dobrze"

Autor: Janusz Dyszkowski