Bramka: Lucia Suskova (21'), Joanna Operskalska (76')
Sędziowały: Agnieszka Olesiak (główna) oraz Martyna Lipka i Karolina Imioło

CZARNI: Anna Szymańska - Petra Zdechovanova, Kamila Fuchs (46' Anna Maria Smidova), Dagmara Grad, Patricia Fischerova, Julia Wycisk,  Joanna Operskalska, Lucia Suskova (85' Karolina Wieczorek), Andrea Horvathova, Patrycja Matla, Marta Cichosz
REZERWA:  Dorota Hałatek, Patricia Hmirova, Stanislava Liskova, Oliwia Ogierman
TRENERZY: Grzegorz Majewski, Łukasz Wojtala

OLIMPIA: Beata Niesterowicz - Natalia Hryb, Magdalena Szwed, Amelia Bińkowska (64' Natalia Niewolna), Kornelia Grosicka, Marta Fil (46' Aleksandra Sudyk), Matilda Bohm, Alona Kovtun, Roksana Ratajczyk (84' Patrycja Trzcińska), Joanna Preś, Weronika Szymaszek (76' Patrycja Michalczyk)
REZERWA: Joanna Pastusiak, Aleksandra Witczak
TRENER: Natalia Niewolna

Opis:
Kolejne zwycięstwo odniosły podopieczne Grzegorza Majewskiego i Łukasza Wojtali w grupie mistrzowskiej Ekstraligi kobiet. Nasze dziewczyny po raz czwarty w tym sezonie bezdyskusyjnie pokonały Olimpię Szczecin, tym razem 2-0. Rozmiary zwycięstwa powinny być dużo wyższe jednak fantastycznie w bramce rywalek spisywała się Beata Niesterowicz, kilkakrotnie nasze piłkarki obiły również poprzeczkę szczecińskiej bramki.
Na pierwszego gola nasi kibice musieli czekać do 21 minuty kiedy to na rajd przez połowę boiska zdecydowała się Lucia Suskova, która następnie mocnym strzałem obok słupka pokonała bramkarkę Olimpii. Mimo kilku dogotnych sytuacji naszego zespołu w pierwszej części meczu nie udało się podwyższyć wyniku. Rywalki natomiast jedynie raz zagroziły poważnie naszej bramce kiedy to w 42 minucie Matilda Bohm trafiła w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Annę Szymańską.
Po zmianie stron Czarne jeszcze bardziej zdominowały rywalki, jednak albo świetnie spisywała się w bramce Beata Niesterowicz albo po strzałach naszych dziewczyn piłka trafiała w poprzeczkę lub słupek. Ostatecznie w 76 minucie udało się podwyższyć wynik meczu po ładnym strzale Joanny Operskalskiej z dystansu tuż obok słupka. Czarne odnoszą kolejne zwycięstwo w walce o srebrny medal Mistrzostw Polski

Autor: Janusz Dyszkowski