Bramki: Patrycja Matla (2'), Patricia Hmirova (25', 36' 84')
Sędziowały: Anna Adamska (sędzia główna) oraz Martyna Kozieł i Angelika Nowak
Żółte kartki: Izabela Tracz - Dżesika Jaszek

AZS UJ: Karolina Klabis - Dominika Woźniak, Klaudia Kubaszek, Justyna Maziarz (75' Natalia Wróbel), Aleksandra Nieciąg (58' Katarzyna Włodarczyk), Małgorzata Bartosiewicz, Natalia Sitarz, Karolina Dul (46' Klaudia Gęślak), Kinga Wilk, Izabela Tracz (46' Magdalena Konopka), Weronika Wójcik (58' Agnieszka Bryzek)

CZARNI: Anna Szymańska (85' Martyna Małysa) - Dagmara Grad (60' Karolina Wieczorek), Patricia Fischerova, Julia Wycisk,  Joanna Operskalska, Andrea Horvathova, Paulina Zawiślak (60' Marta Cichosz), Patrycja Matla,  Patricia Hmirova, Dżesika Jaszek (73' Joanna Węcławek), Martyna Wiankowska
REZERWA:  brak
TRENER: Grzegorz Majewski

Opis:
Drugie przekonujące zwycięstwo odniosły podopieczne Grzegorza Majewskiego w Ekstralidze kobiet. Na Stadionie w Piaskach Wielkich nasz zespół zmierzył się w meczu wyjazdowym z AZS UJ Kraków. Od początku spotkania nasza drużyna narzuciła swój styl gry i tylko kwestią czasu były kolejne gole. Już w drugiej minucie strzelanie rozpoczęła Patrycja Matla. Później sprawy w swoje "ręce" wzięła będąca ostatnio w znakomitej formie Patricia Hmirova. Jeszcze przed przerwą nasza piękna słowaczka dwukrotnie pokonała bramkarkę rywali, a po zmianie stron skompletowała hat-tricka. Pod koniec meczu debiut w Ekstralidze zanotowała nasza młodziutka bramkarka Martyna Małysa. Mecz zakończył się wynikiem 4-0, a dzięki tej wygranej Czarne objęły prowadzenie w ligowej tabeli. Nasz zespół był wspierany dopingiem przez blisko dwudziestoosobową grupę z Sosnowca. Za tydzień kolejne ekstraligowe starcie. W derbowym pojedynku Czarne podejmowały będą Mitech Żywiec

Autor: Janusz Dyszkowski