Aktualności
#
wróć do listy
01 gru
1/8 Finału PP. Resovia Rzeszów - Czarni Sosnowiec 0-4

RESOVIA RZESZÓW - CZARNI SOSNOWIEC 0:4 (0:1)
Bramki: Martyna Wiankowska (47', 53' 78'), Katarzyna Daleszczyk (43')


Protokół:
1/8 Finału Pucharu Polski kobiet
30.11.2019, godz. 12:45, Rzeszów, ul. Wyspiańskiego
Sędziowały:  Ewa Walczyńska (sędzia główna) oraz Ewelina Szczołko i Natalia Kuziel
Żółte kartki: Paweł Szurgociński
Pogoda: słonecznie, 5ºC
Widzów: ok. 50

CZARNI: Anna Szymańska,
Patricia Fischerova, Dorota Hałatek (70' Kamila Fuchs), Dagmara Grad, Julia Wycisk, Klaudia Tobiczyk, Karolina Wieczorek (65' Paulina Czechowska), Katarzyna Daleszczyk, Andrea Horvathova, Weronika Zawistowska (65' Daria Długokęcka),  Martyna Wiankowska
REZERWA: Martyna Małysa
TRENER: Sebastian Stemplewski

RESOVIA: Alicja Barszcz, Klaudia Dziura, Izabela Mroczka (72' Andrea Ząbek), Aleksandra Michalska, Wioletta Florek, Karolina Matuszek, Katarzyna Czyż, Patrycja Łach (63' Aleksandra Ząbek), Gabriela Kaput, Karolina Kurasz, Magdalena Marszał (85' Aleksandra Niemczycka)
REZERWA: Karolina Bednarz
TRENER: Paweł Szurgociński

Opis:
Zespół Czarnych Sosnowiec pokonał na wyjeździe Resovię Rzeszów i awansował do Ćwierćfinału Pucharu Polski kobiet.
Nasza drużyna przystąpiła do spotkania bez kontuzjowanych ostatnio Dżesiki Jaszek i Wiktorii Kuciewicz, szansę gry od pierwszych minut otrzymała zatem młoda Klaudia Tobiczyk. Pierwsza cześć spotkania przebiegała pod dyktando naszego zespołu choć nie przekładało sie to na efekt bramkowy. Ten przyszedł dopiero w 43 minucie kiedy to Katarzyna Daleszczyk strzałem z rzutu wolnego dała naszej drużynie prowadzenie. Skromna zaliczka przed przerwą w żadnym wypadku nie zadowalała naszego sztabu szkoleniowego, który w przerwie meczu nakreślił naszej drużynie zdecydowany plan działania.
Najbardziej do serca założenia taktyczne wzięła sobie Martyna Wiankowska, która zademonstrowała po zmianie stron koncert gry. Już w 47 minucie Martyna ląduje w objęciach koleżanek podwyzszając na 2-0, sześć minut później ma już na swoim koncie dwa trafienia, a w 78 minucie kompletuje hat-tricka ustalając tym samym wynik spotkania na 4-0.Autor: Janusz DyszkowskiWróć do listy
27 maj
Andrea Horvathova z nowym kontraktem!
EKSTRALIGA "Adka na dłużej!"
zobacz więcej
27 maj
Wiktoria Kuciewicz z nowym kontraktem!
EKSTRALIGA "Kucia na dłużej!"
zobacz więcej
23 maj
Oświadczenie Zarządu KKS Czarni Sosnowiec
EKSTRALIGA "Oświadczenie Zarządu"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć