Aktualności
#
wróć do listy
19 lis
1/16 PP. Czarni II Sosnowiec - GKS Katowice 0-5

1/16 Finału Pucharu Polski Kobiet
18.11.2020, godz. 12:00, Sosnowiec, Al. Mireckiego 31
CZARNI II SOSNOWIEC - GKS KATOWICE 0:5 (0:1)
Bramki: Kasandra Parczewska (32'), Weronika Kłoda (65'), Klaudia Maciążka (79', 80'), Zofia Buszewska (90'-karny)


CZARNI II: Izabela Sas, Klaudia Tobiczyk, Oliwia Ogierman, Kamila Fuchs (63' Kinga Bieszczad), Paulina Zawiślak, Daria Długokęcka, Dominika Misztal, Julia Wycisk(74' Daria Woszkowska), Paulina Czechowska, Lidia Grzonka, Emilia Sułkowska (46' Weronika Kamala)
REZERWA: Wiktoria Barczyk, Marta Sroczyńska, Alicja Stolarczyk, Niola Piechota
TRENER: Kamil Konopka

GKS: Weronika Klimek, Klaudia Maciażka, Zofia Buszewska, Konga Kosak (85' Oliwia Grzegorczyk), Karolina Koch, Weronika Kłoda, Anna Konkol, Kasandra Parczewska, Nadia Stanovic, Klaudia Miłek, Aleksandra Lizoń (72' Kamila Tkaczyk)
REZERWA: Jessica Ludwiczak, Klaudia łasicka, Joanna Olszewska
TRENER: Witold ZającFot. Łukasz Konieczny


Opis:
Porażką zakończył się pojedynek naszego zespołu rezerw z ekstraligowym GKS Katowice. Oznacza to tym samym koniec pięknej przygody naszych młodych dziewczyn z tymi rozgrywkami.
Trzeba jednak pochwalić postawę podopiecznych Kamila Konopki, które rozegrały bardzo ambitne zawody. Od początku spotkania to zespół z Katowic osiągnął przewagę jednak to nasza drużyna stworzyła groźniejsze sytuacje bramkowe. W 32 minucie bardziej doświadczone rywalki wyszły na prowadzenie dzięki trafieniu Kasandry Parczewskiej w 32 minucie. Do przerwy to było wszystko na co pozwoliły nasze piłkiarki przyjezdnym.
Po zmianie stron wciąż przewaga należała do "katowiczanek". Do 65 minuty nie potrafiły one jednak sforsować szczelnej obrony naszego zespołu, wtedy to Weronika Kłoda pokonała Izabelę Sas strzałem głową z bliskiej odległości. W końcówce meczu nasza drużyna opadła chyba z sił i blok defensywny całkowicie się posypał czego efektem były kolejne zdobycze bramkowe ekstraligowca. Ostatecznie nasza drużyna przegrywa 0-5 i odpada z dalszej rywalizacji.
Autor: Janusz Dyszkowski
Wróć do listy
23 lis
Podsumowanie Rundy jesiennej według Trenera Sebastiana Stemplewskiego
EKSTRALIGA "Podsumowanie według Trenera"
zobacz więcej
23 lis
Ekstraliga kobiet - Podsumowanie Rundy jesiennej 2020/2021
EKSTRALIGA "Podsumowanie Rundy jesiennej"
zobacz więcej
23 lis
Natalia Kisiel fizjoterapeutką Czarnych Sosnowiec!
EKSTRALIGA "Nowa fizjoterapeutka"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć

Partnerzy

Sponsorzy Klubu oraz Akademii